Opis
Dla kogo? Przez cały rok…
-
dla wszystkich miłośników psów
-
dla osób, które chcą lepiej rozumieć swojego psa i jego zmysły
- dla osób, które chcą poznać mechanizmy działania zmysłów: węchu, smaku, dotyku, propriocepcji, słuchu i wzroku
-
dla osób, których interesuje, na co zwrócić uwagę podczas komunikacji ze swoim psem
-
dla osób, którzy cenią sobie komfort swojego psa
-
dla osób, które chciałyby lepiej poznać potrzeby swojego psa
-
dla osób, które chcą wiedzieć, jak wspierać psa w codziennych sytuacjach
Po odsłuchaniu webinaru:
-
nauczysz się bardziej obserwować swojego psa oraz inne psy
-
poznasz psie potrzeby oraz mechanizmy działania jego zmysłów
-
zrozumiesz, jak działaniem poprzez zmysły zrównoważyć reaktywnego psa
-
nauczysz się, że zmiana swojego zachowania jest kluczem do zmiany zachowania Twojego psa
-
będziesz wiedzieć, jak poprawić życie codzienne psa, gdy dowiesz się, jak działają zmysły
-
nauczysz się, jak mądrze komunikować się ze swoim psem – nie tylko za pomocą słów…
-
Materiał zawiera autorskie filmy i cenne wskazówki!
- Wiedza fachowa podana w sposób czytelny i miękki, przyjemny dla każdego ucha!
- Z nami anatomia to przygoda bez trudów, a nauka przeplata się z praktyką popartą wieloletnim stażem
REKOMENDACJE:
„Świetny webinar, otworzył mi oczy na wiele aspektów jak choćby nawet to że wszystkie zmysły są ze sobą mocno połączone. Jako laik który próbuje pomóc psu który ma problemy praktycznie w każdej dziedzinie z życia, jest psem dość mocno lękowym i wycofanym nie miałam pojęcia iż trzeba tak bardzo dbać o profilaktykę. Tzn. nie trzeba, każdy robi co uważa ja czasem dbam bardziej o swojego psa niż o siebie z racji też takiej iż wiem jak trudno mu w życiu. Nie mam żadnego doświadczenia ale wiem, że jest to dziedzina która mnie mocno interesuje i fascynuje, chciałabym więcej i więcej poznawać, nauczyć się i rozumieć. Super opowiedziane, super przekazane”
lek. wet. Katarzyna Szczepańska – nauczyciel mianowany, pasjonat anatomii i radiologii (lekarz weterynarii od 2008 roku, od 2010 członek EAVDI, uczestnik EVDI – m.in. w Belgii, Niemczech, Anglii i Holandii). Od dzieciństwa pracowała ze zwierzętami (psami, kotami, ale także końmi, wiele z nich miało problemy behawioralne). Swoje doświadczenie zdobywała na uczelniach wyższych w kraju (UP we Wrocławiu, UP w Poznaniu, UMK w Toruniu) i na świecie (Ghent University, Belgia). Ukończyła studia podyplomowe z Organizacji i Zarządzania Oświatą (WSB w Poznaniu). Pracując w technikum weterynaryjnym prowadziła koło naukowe „Weto-Fani”, które zorganizowało wiele spotkań naukowych, kursów masażu psów, kotów i koni. Podczas pracy dydaktycznej zorganizowała 4 ogólnopolskie konferencje, w których brali udział wybitni specjaliści z dziedziny medycyny weterynaryjnej (behawioryzmu zwierząt, radiologii weterynaryjnej, rozrodu i położnictwa oraz zwierząt egzotycznych). Podczas kilku edycji kursów masażu psów, kotów i koni pacjenci szybciej odzyskiwali sprawność, niejednokrotnie unikając eutanazji (przypadki opisane podczas działalności koła naukowego Weto-Fani). Od 2009 r. prowadzi kursy i szkolenia specjalistyczne. Przeprowadza konsultacje z badania ultrasonograficznego jamy brzusznej małych zwierząt dla gabinetów weterynaryjnych w województwie wielkopolskim i lubuskim.
Nagranie z cz.1 oraz cz. 2 Webinaru pt. Zmysły psa – jak wspierać komunikację z psem (węch, smak, dotyk, propriocepcja, słuch i wzrok)
Czas trwania: 220 + 156 minut, dostęp na 12 miesięcy (w tym 2 x sesja pytań i odpowiedzi po 15 minut tzw. Q&A)
Fragment spotkania można obejrzeć na naszym kanale YT <- LINK