Opis
- Czym jest dysplazja i jak się rozwija?
- Kiedy wykonać pierwsze zdjęcia rentgenowskie i inne badania?
- Co daje badanie kliniczne i ortopedyczne?
- Czy pies musi być znieczulony do każdego zdjęcia?
- Jak przygotować psa do badania?
- Dlaczego dysplazja to nie wyrok dla psa?
- Postępowanie i zapobieganie – odkryta moc rehabilitacji oraz podsumowanie sesji pytań i odpowiedzi.
- Jasne przedstawienie skomplikowanego tematu, pełne konkretnych rozwiązań oraz praktycznych wskazań.
Prowadząca: lek. wet. Katarzyna Szczepańska
Od 2006 r. związana z radiologią weterynaryjną, od 2010 roku członek EAVDI (The European Association of Veterinary Diagnostic Imaging), uczestnik międzynarodowych konferencji radiologicznych EVDI pogłębiała wiedzę dzieląc się doświadczeniem z naukowcami z kraju i ze świata, będąc jednocześnie autorką wielu publikacji naukowych oraz współtwórcą licznych materiałów dydaktycznych. Nauczyciel mianowany po studiach podyplomowych z Organizacji i Zarządzania Oświatą. Prowadziła wieloletnie konsultacje w szkołach i na uczelniach wyższych kierunku medycyna weterynaryjna oraz technik weterynarii. Organizuje szkolenia indywidualne oraz grupowe dla lekarzy weterynarii, słuchaczy oraz techników weterynarii dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Moc wiedzy w krótkim czasie prelekcji zrozumiała dla każdego opiekuna zwierząt, przydatna w praktyce początkującego lekarza, technika weterynarii czy osób zajmujących się psami w swojej codziennej pracy.
Jeśli są Państwo opiekunami psa z predyspozycją do dysplazji warto zająć się tym tematem jak najszybciej, być może uda się uniknąć inwazyjnych metod leczenia.