Od szczeniaka do seniora – Jak zmniejszyć ryzyko dysplazji u psów i kotów (88 min.)

89,00

Materiał skierowany do WSZYSTKICH miłośników zwierząt, prostymi słowami lekarz weterynarii Katarzyna Szczepańska odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące choroby zwyrodnieniowej jaką jest dysplazja stawów biodrowych, kolanowych, a także innych narządów na przykładzie psów i kotów. Nagranie z webinaru jest opatrzone zdjęciami rentgenowskimi, opisami anatomicznymi, po to, aby każdy odbiorca mógł zrozumieć przyczyny powstawania zaburzenia oraz odpowiednio na nie wpłynąć zanim zmiany zwyrodnieniowe będą nieodwracalne.

Po dokonaniu szybkiego zakupu (np. BLIK) lub zaksięgowaniu płatności (np. przelew) otrzymują Państwo automatyczny dostęp do pliku z linkiem do nagrania. Materiały dostępny przez cały rok (12 miesięcy).

MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA MATERIAŁÓW NA SWOIM DYSKU POPRZEZ DODANIE OPCJI! – „ZGRAJ MNIE NA DYSK” ! NOWOŚĆ 🙂

Opis

  • Czym jest dysplazja i jak się rozwija?
  • Kiedy wykonać pierwsze zdjęcia rentgenowskie i inne badania?
  • Co daje badanie kliniczne i ortopedyczne?
  • Czy pies musi być znieczulony do każdego zdjęcia?
  • Jak przygotować psa do badania?
  • Dlaczego dysplazja to nie wyrok dla psa?
  • Postępowanie i zapobieganie – odkryta moc rehabilitacji oraz podsumowanie sesji pytań i odpowiedzi.
  • Jasne przedstawienie skomplikowanego tematu, pełne konkretnych rozwiązań oraz praktycznych wskazań.

Prowadząca: lek. wet. Katarzyna Szczepańska         

Od 2006 r. związana z radiologią weterynaryjną, od 2010 roku członek EAVDI (The European Association of Veterinary Diagnostic Imaging), uczestnik międzynarodowych konferencji radiologicznych EVDI pogłębiała wiedzę dzieląc się doświadczeniem z naukowcami z kraju i ze świata, będąc jednocześnie autorką wielu publikacji naukowych oraz współtwórcą licznych materiałów dydaktycznych. Nauczyciel mianowany po studiach podyplomowych z Organizacji i Zarządzania Oświatą. Prowadziła wieloletnie konsultacje w szkołach i na uczelniach wyższych kierunku medycyna weterynaryjna oraz technik weterynarii. Organizuje szkolenia indywidualne oraz grupowe dla lekarzy weterynarii, słuchaczy oraz techników weterynarii dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Moc wiedzy w krótkim czasie prelekcji zrozumiała dla każdego opiekuna zwierząt, przydatna w praktyce początkującego lekarza, technika weterynarii czy osób zajmujących się psami w swojej codziennej pracy.

Jeśli są Państwo opiekunami psa z predyspozycją do dysplazji warto zająć się tym tematem jak najszybciej, być może uda się uniknąć inwazyjnych metod leczenia.

TOP