Konsultacja On-Line Ultra-Vet lek. wet. Katarzyna Szczepańska

200,00

Produkt do wykorzystania w ciągu 14 dni.

Zawiera bezpłatną rozmowę. Czas oczekiwania na odpowiedź może być wydłużony.

Opis

Jeśli potrzebujesz innego spojrzenia na swoje zwierzę…

Jeśli proces leczenia nie jest dość klarowny i nie ma pewności czy wszystko zostało zrobione…

Być może konsultacja on-line jest dla Ciebie.

Zamiast rozmowy czy odpowiedzi on-line możliwy jest 1 zabieg przy użyciu igieł akupunkturowych (po wcześniejszym, samodzielnym umówieniu się pacjenta w wybranym gabinecie weterynaryjnym – adresy i telefony dostępne na stronie www.ultra-vet.pl – nie umawiamy pacjentów osobiście – niektóre gabinety mogą potrzebować potwierdzenia takiego zabiegu, szczególnie jeśli nie wykonujemy w nim takich zabiegów regularnie). W ankiecie lub mailowo należy podać miejsce i termin umówionego zabiegu w terminie 14 dni od wypełnienia ankiety (termin wykonania zabiegu może być późniejszy, jednak informacja o nim nie może przekraczać 2 tygodni od czasu wysłania ankiety).

Czas wykonania zabiegu to ok. 20-30 minut – jeśli opiekun nie posiada skierowania, ani pełnej dokumentacji medycznej należy wydłużyć czas wizyty do ok. 40 minut (wykonanie badania neurologicznego, wykluczenie przeciwskazań do wykonania zabiegu, wypełnienie zgody na zabieg). Punkty dobierane są według danych z ankiety, wyników badań dodatkowych (dołączonych w mailu) oraz wyników badania neurologicznego.

Celem konsultacji jest wspieranie relacji pomiędzy opiekunem, jego lekarzem prowadzącym i tym, co płynie od zwierzęcia (jego INDYWIDUALNA JAKOŚĆ, zachowanie, zbilansowanie diety, wyniki badań dodatkowych oraz indywidualne wrażenie tej relacji na podstawie wszelkich dostępnych informacji).

Co można uzyskać poprzez konsultacje?

  • W przypadkach wątpliwych diagnoz może pomóc lepiej zrozumieć stan zwierzęcia,
  • Pomaga rozjaśnić interpretację wyników jego badań,
  • Umożliwia upewnienie się, że proces lekarsko-weterynaryjny jest wystarczający,
  • Może zainspirować do dalszego działania, szczególnie jeśli opiekun jest otwarty i świadomy,
  • Pozwala na poszerzenie świadomości relacji człowieka ze światem przyrody i rozpoznaniem w zwierzętach istot, które nie znalazły się w naszym życiu przypadkowo.

Wszelkie informacje na temat zwierzęcia (wyniki badań, zdjęcia, filmy charakterystycznych zachowań) stanowią całość i powinny być rozpatrywane we współpracy z lekarzem prowadzącym,  zgodnie z zasadą PRIMUM NON NOCERE.

Po wybraniu produktu otrzymają Państwo 14-dniowy dostęp do ankiety, która stanowi podstawę konsultacji (należy ją wypełnić w sposób swobodny i wysłać, aby uzyskać wiadomość od lekarza weterynarii Katarzyny Szczepańskiej). W ramach tej samej konsultacji możliwa jest nieodpłatna rozmowa z lekarzem poprzez platformę ZOOM lub rozmowa telefoniczna (ok. 20 minut) – w ciągu 2 tygodni od wypełnienia ankiety. Odpowiedź na wysłaną ankietę udzielana jest mailowo, jednak w zależności od ilości przypadków może zająć nawet kilka-kilkanaście dni.

Konsultacja on-line nie zastąpi wizyty w gabinecie, ani pełnego badania klinicznego podstawowego oraz niezbędnych badań dodatkowych wykonywanych przez lub pod nadzorem lekarza weterynarii. W żadnym razie te elementy nie powinny być pominięte w procesie przywracania homeostazy. Badanie ultrasonograficzne, które Katarzyna Szczepańska wykonuje w różnych gabinetach również nie zastąpi prowadzenia pacjenta przez miejscowego lekarza weterynarii i jest badaniem DODATKOWYM, uzupełniającym leczenie podstawowe.

Obraz Doplera namalowała Weronika K. (2019)

TOP