Konsultacja On-Line/Kwalifikacja do zabiegu lek. wet. Katarzyna Szczepańska

200,00

Sprzedaż wstrzymana do 01 października 2023. Przepraszamy.

Produkt do wykorzystania w ciągu 14 dni.

Plik AUDIO pt. „PIERWSZA KONSULTACJA” <link dotyczący wizyty w gabinecie oraz konsultacji specjalistycznej.

Czas oczekiwania na odpowiedź może być wydłużony (zwykle odpowiedź wysyłana jest w ciągu kilku dni roboczych od czasu wypełnienia ankiety).

Brak w magazynie

Opis

Jeśli istnieje potrzeba innego spojrzenia na zwierzę…

Jeśli proces leczenia nie jest dość klarowny i nie ma pewności czy wszystko zostało zrobione…

Być może warto skorzystać z  konsultacji on-line.

Po analizie dokumentacji oraz danych zawartych w ankiecie otrzymują Państwo odpowiedź poprzez wybraną przez siebie formę podsumowania konsultacji (spotkanie on-line, rozmowa telefoniczna, e-mail) w terminie do 3 tygodni (najczęściej jest to kilka dni roboczych).

Po dokonaniu szybkiego zakupu (np. BLIK) lub zaksięgowaniu płatności (np. przelew) otrzymują Państwo automatyczny dostęp do pliku pdf linkiem do ankiety. W przypadku braku takiej odpowiedzi prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie <LINK

Celem konsultacji jest wspieranie relacji pomiędzy opiekunem, jego lekarzem prowadzącym i tym, co płynie od zwierzęcia, a jej wnioski uwzględniają indywidualne wrażenie tej relacji na podstawie dostępnych informacji. Ankieta jest pogłębionym wywiadem lekarsko-weterynaryjnym, która m.in. uwzględnia INDYWIDUALNĄ JAKOŚĆ zwierzęcia, jego zachowanie, zbilansowanie jego diety oraz wszelkie wyniki badań dodatkowych dostarczonych przez Państwa.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat tej konsultacji, prosimy o kontakt poprzez FB lub formularz. 

Dla osób, które szukają możliwości wykonania „akupunktury” i nie mają skierowania od lekarza prowadzącego na taki zabieg, ankieta może umożliwić kwalifikację do takiego zabiegu:

Zabieg przy użyciu igieł akupunkturowych możliwy jest po wcześniejszym, samodzielnym umówieniu się pacjenta w wybranym gabinecie weterynaryjnym.* (nie dotyczy koni:)

Czas wykonania zabiegu to ok. 20-30 minut – jeśli opiekun nie posiada skierowania, ani pełnej dokumentacji medycznej należy wydłużyć czas wizyty do ok. 40 minut (wykonanie badania neurologicznego, wykluczenie przeciwskazań do wykonania zabiegu, wypełnienie zgody na zabieg). Punkty dobierane są według danych z ankiety, wyników badań dodatkowych (dołączonych w mailu) oraz wyników badania neurologicznego.

Co można uzyskać poprzez konsultacje?

  • W przypadkach wątpliwych diagnoz może pomóc lepiej zrozumieć stan zwierzęcia,
  • Pomaga rozjaśnić interpretację wyników jego badań,
  • Umożliwia upewnienie się, że w procesie lekarsko-weterynaryjnym uwzględniono holistyczną całość pacjenta,
  • Może zainspirować do dalszego działania, szczególnie jeśli opiekun jest otwarty i świadomy,
  • Pozwala na poszerzenie świadomości relacji człowieka ze światem przyrody i rozpoznaniem w zwierzętach istot, które nie znalazły się w naszym życiu przypadkowo.

Wszelkie informacje na temat zwierzęcia (wyniki badań, zdjęcia, filmy charakterystycznych zachowań) stanowią całość i powinny być rozpatrywane we współpracy z lekarzem prowadzącym, zgodnie z zasadą PRIMUM NON NOCERE.

Po wybraniu produktu otrzymają Państwo 14-dniowy dostęp do ankiety (plik o nazwie ANKIETA-DOSTĘP) wysyłany jest automatycznie/w przypadku przelewu po zaksięgowaniu płatności.  Ankieta stanowi podstawę konsultacji (należy ją wypełnić w sposób swobodny i wysłać, aby uzyskać wiadomość od lekarza weterynarii Katarzyny Szczepańskiej). Po analizie ankiety formułowane są wnioski i zalecenia. W ramach tej samej konsultacji, jako podsumowanie konsultacji można wybrać rozmowę z lekarzem poprzez platformę ZOOM lub rozmowę telefoniczna (najczęściej około 20 minutową) – jej termin wyznaczany jest w ciągu 3 tygodni od wypełnienia ankiety (najczęściej odpowiadamy w ciągu tygodnia, ale z tytułu przeznaczenia na analizę ankiety odpowiedniego czasu pomiędzy licznymi aktywnościami, czas ten może się wydłużyć).

W przypadkach pilnych prosimy o zapis CITO – będzie on rozpatrzony priorytetowo, jednak niestety nie gwarantuje skrócenia odpowiedzi.

Konsultacja on-line nie zastąpi wizyty w gabinecie, ani pełnego badania klinicznego podstawowego oraz niezbędnych badań dodatkowych wykonywanych przez lub pod nadzorem lekarza weterynarii. W żadnym razie te elementy nie powinny być pominięte w procesie przywracania homeostazy/leczenia, szczególnie gdyby czas oczekiwania na odpowiedź wydłużał udzielenie zwierzęciu niezbędnej pomocy. Badanie ultrasonograficzne, które Katarzyna Szczepańska wykonuje w różnych gabinetach również nie zastąpi prowadzenia pacjenta przez miejscowego lekarza weterynarii i jest badaniem DODATKOWYM, uzupełniającym leczenie podstawowe.

Obraz Doplera namalowała Weronika K. (2019)

TOP