Konsultacja On-Line/Kwalifikacja do zabiegu lek. wet. Katarzyna Szczepańska

350,00

Produkt do wykorzystania w ciągu 14 dni.

Plik AUDIO pt. „PIERWSZA KONSULTACJA” <link dotyczący wizyty w gabinecie oraz konsultacji specjalistycznej.

Czas oczekiwania na odpowiedź może być wydłużony (zwykle odpowiedź wysyłana jest w ciągu kilku dni roboczych od czasu wypełnienia ankiety).

Cena produktu obejmuje analizę dokumentację lekarsko-weterynaryjnej przez lekarza weterynarii – Katarzynę Szczepańską, obsługę techniczną oraz merytoryczną konsultacji, a także 1 lub 2 tygodniowy nadzór (w zależności od potrzeb) nad wdrożeniem wyników konsultacji, a także pomoc w komunikacji z lekarzem prowadzącym pacjenta jeśli opiekun wyrazi taką wolę. Odczucia płynące ze sfery komunikacji oraz wykonywane preparaty placebo są działaniem pozamedycznym i nie są wliczane w cenę oraz nie muszą stanowić części konsultacji.

Opis

Jeśli istnieje potrzeba innego spojrzenia na zwierzę…

Jeśli czujesz, że pomiędzy Tobą, a Twoim zwierzęciem płynie coś więcej, a relacje z nim są tak samo ważne jak jego zdrowie…

Jeśli proces leczenia nie jest dość klarowny i nie ma pewności czy wszystko zostało zrobione…

Być może warto skorzystać z  konsultacji on-line z lek. wet. Katarzyną Szczepańską (posiada doświadczenie internistyczne, radiologiczne oraz wieloletnią praktykę zarówno w całodobowych klinikach weterynaryjnych jak i mniejszych zakładach leczniczych. Jest nauczycielem mianowanym oraz akademickim, naukowcem oraz badaczem relacji pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem poszerzającym swoją perspektywę o „czucie” . Od 10 lat wykonuje akupunkturę u psów, kotów i koni). Taka konsultacja jest znacznie trudniejsza od typowej wizyty w gabinecie, dlatego należy się do niej znacznie skrupulatniej przygotować, z tego też powodu potrzebujemy od Państwa wielu informacji, aby nie zaszkodzić (PRIMUM NON NOCERE).

Po analizie dokumentacji oraz danych zawartych w ankiecie otrzymują Państwo odpowiedź poprzez wybraną przez siebie formę podsumowania konsultacji (spotkanie on-line, rozmowa telefoniczna, e-mail) w terminie do 3 tygodni (najczęściej jest to kilka dni roboczych). W przypadku chęci zmiany terminu (do 3 dni roboczych przed ustalonym terminem konsultacji) jesteśmy w stanie wykorzystać ten czas dla innego zwierzęcia potrzebującego naszej uwagi, a wnioski dla Państwa sformułować inną drogą (np. mailową lub w postaci nagrania), dlatego prosimy o wcześniejszą informację w jakich terminach są Państwo osiągalni lub niedostępni.

Po dokonaniu szybkiego zakupu (np. BLIK) lub zaksięgowaniu płatności (np. przelew) otrzymują Państwo automatyczny dostęp do pliku pdf linkiem do ankiety. W przypadku braku takiej odpowiedzi prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie <LINK

Celem konsultacji jest wspieranie relacji pomiędzy opiekunem, jego lekarzem prowadzącym i tym, co płynie od zwierzęcia, a jej wnioski uwzględniają indywidualne wrażenie tej relacji na podstawie dostępnych informacji. Ankieta jest pogłębionym wywiadem lekarsko-weterynaryjnym, która m.in. uwzględnia INDYWIDUALNĄ JAKOŚĆ zwierzęcia, jego zachowanie, zbilansowanie jego diety oraz wszelkie wyniki badań dodatkowych dostarczonych przez Państwa.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat tej konsultacji, prosimy o kontakt poprzez FB lub formularz. 

Dla osób, które szukają możliwości wykonania „akupunktury” i nie mają skierowania od lekarza prowadzącego na taki zabieg, konsultacja on-line może umożliwić kwalifikację do takiego zabiegu:

Zabieg* przy użyciu igieł akupunkturowych możliwy jest po wcześniejszym, samodzielnym umówieniu się pacjenta w wybranym gabinecie weterynaryjnym.* (nie dotyczy koni:)

*Czas wykonania zabiegu to ok. 20-30 minut – jeśli opiekun nie posiada skierowania, ani pełnej dokumentacji medycznej należy wydłużyć czas wizyty do ok. 40 minut (wykonanie badania neurologicznego, wykluczenie przeciwskazań do wykonania zabiegu, wypełnienie zgody na zabieg). Punkty dobierane są według danych z ankiety, wyników badań dodatkowych (dołączonych w mailu) oraz wyników badania neurologicznego.

Co można uzyskać poprzez konsultacje?

  • W przypadku braku diagnozy może pomóc lepiej zrozumieć stan zwierzęcia,
  • Pomaga rozjaśnić interpretację wyników jego badań,
  • Umożliwia upewnienie się, że w procesie lekarsko-weterynaryjnym uwzględniono holistyczną całość pacjenta,
  • Może zainspirować do dalszego działania, szczególnie jeśli opiekun jest otwarty i świadomy,
  • Pozwala na poszerzenie świadomości relacji człowieka ze światem przyrody i rozpoznaniem w zwierzętach istot, które nie znalazły się w naszym życiu przypadkowo.

Wszelkie informacje na temat zwierzęcia (wyniki badań, zdjęcia, filmy charakterystycznych zachowań) stanowią całość i powinny być rozpatrywane łącznie z decyzją odnośnie leczenia zleconą przez lekarza prowadzącego, zgodnie z zasadą PRIMUM NON NOCERE. Leczenie odbywa się na podstawie badania klinicznego wykonanego w gabinecie i nie może być pominięte, dlatego lekarz prowadzący może uwzględnić wszelkie sugestie.

Po wybraniu produktu otrzymają Państwo 14-dniowy dostęp do ankiety (plik o nazwie ANKIETA-DOSTĘP) wysyłany jest automatycznie/w przypadku przelewu po zaksięgowaniu płatności.  Ankieta stanowi podstawę konsultacji (należy ją wypełnić w sposób swobodny i wysłać, aby uzyskać wiadomość od lekarza weterynarii Katarzyny Szczepańskiej lub jej zespołu). Po analizie ankiety formułowane są wnioski i zalecenia. W ramach tej samej konsultacji, jako podsumowanie konsultacji można wybrać rozmowę z lekarzem poprzez platformę ZOOM lub rozmowę telefoniczna (najczęściej około 20-45 minutową) – jej termin wyznaczany jest w ciągu 3 tygodni od wypełnienia ankiety przez nasz zespół Ultra-Vet, który zbiera wszelkie informację na temat konsultacji i pośredniczy pomiędzy Państwem, a lekarzem weterynarii (najczęściej odpowiadamy w ciągu tygodnia, ale z tytułu przeznaczenia na analizę ankiety około 2-3 h pomiędzy licznymi aktywnościami, czas ten może się wydłużyć). Na uzupełnienie zaleceń po konsultacji wyznaczamy sobie czas „opieki” nad pacjentem do 2 tygodni (korespondencja mailowa).

W przypadkach pilnych prosimy o zapis CITO – będzie on rozpatrzony priorytetowo, jednak niestety nie gwarantuje skrócenia odpowiedzi.

Konsultacja on-line nie zastąpi wizyty w gabinecie, ani pełnego badania klinicznego podstawowego oraz niezbędnych badań dodatkowych wykonywanych przez lub pod nadzorem lekarza weterynarii. W żadnym razie te elementy nie powinny być pominięte w procesie przywracania homeostazy/leczenia, szczególnie gdyby czas oczekiwania na odpowiedź wydłużał udzielenie zwierzęciu niezbędnej pomocy. Badanie ultrasonograficzne, które Katarzyna Szczepańska wykonuje w różnych gabinetach również nie zastąpi prowadzenia pacjenta, nie jest badaniem klinicznym/wizytą i nie może być łączona z takim badaniem ze względu na ograniczoną ilość czasu. Docelowym postępowaniem jest prowadzenie pacjenta przez miejscowego lekarza weterynarii, a konsultacja oraz badanie ultrasonograficzne jest badaniem DODATKOWYM, WSPIERANIEM oraz PROCESEM trwającym 1-2 tygodnie uzupełniającym leczenie podstawowe. Wszystkie wiadomości są konsultowane z lekarzem, a czas naszych odpowiedzi może być wydłużony, ponieważ odpowiadamy na każde zapytanie z uważnością. Dziękujemy za wyrozumiałość oraz zaufanie.

Zespół Ultra-Vet

Obraz Doplera namalowała Weronika K. (2019)

TOP